Karrier

Karrier

Jobb felső kockák Bal alsó kockák

Raktáros

pozícióba keressük csapatunk új tagját.

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Amit kínálunk

  • stabil pénzügyi háttér;
  • kiváló munkahelyi környezet;
  • vidékről való bejárás támogatása;
  • havi nettó 30.000 Ft,- SZÉP kártya juttatás;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • teljesítményalapú bónusz;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Feladatok

  • beérkező- és kimenő építőanyagok kezelése, fizikai átvétel/átadás, anyagmozgatás, ki-, és becsomagolás ;
  • telephelyianyagok tárolása, előkészítése, rendezése - tárolási rend, készlet ellenőrzés, anyagok előkészítése szállításra telephelyi;
  • építőanyagok, eszközök, gépek számítógépes nyilvántartása, kiadása és bevételezése, szállítólevelek kezelése, leltározás ;
  • gépek, felszerelések műszaki állapotának ellenőrzése, szükséges javítások és felülvizsgálatok kezdeményezése ;
  • hulladékkezelés, ezzel kapcsolatos ügyintézés (elkülönített, szétválogatott tárolás, törvényi előírások szerinti elszállíttatás)
  • esetenként segédkezés az építőanyag szállításban (kisteherautóval 3,5 tonnáig).

Előny

  • építőiparban szerzett tapasztalat;
  • kisteherautó vezetési gyakorlat;
  • targoncavezetői jogosítvány.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • min. 1-3 év tapasztalat;
  • megbízható, pontos munkavégzés;
  • jó fizikum.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.