Villanyszerelő - Lat-Elektro Kft.

Budapest és környéki munkavégzési hely.

Feladatok:

  • építőipari generálkivitelezés, és ingatlan felújítás során felmerülő szakipari munkák elvégzése;
  • elektromos bontási munkák elvégzése;
  • nyomvonalépítés (védőcsövezés, vezetékezés);
  • villám- és érintésvédelmi rendszerek kiépítése;
  • világítási szerelvények, működtető és jelző berendezések szerelése;
  • világítótestek, berendezési tárgyak bekötése és fényforrások elhelyezése.

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cégcsoportnál;
  • színvonalas munkahelyi környezet;
  • jó a munkahelyi légkör és támogató vezető;
  • aktív közösségi életünkben való részvétel lehetősége;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villanyszerelői szakképesítés;
  • minimum 1 év szakmai tapasztalat;
  • műszaki rajz értelmezés képessége;
  • precíz önálló munkavégzés;
  • szakmai jártasság;
  • megbízhatóság;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.