Épületgépész munkahelyi mérnök/technikus

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kiviteli tervek megismerése, mennyiségi számítások
  • tervezési ellentmondások feltárása
  • anyagmennyiségek, anyagszükséglet felmérése
  • árajánlatok bekérése, ártükör összeállítása, alvállalkozói szerződések előkészítése
  • a kivitelezési tevékenység dokumentumainak kezelése, nyilvántartása
  • aktív részvétel a versenyeztetésben, a leversenyeztetett munkák egyeztetése más szakágakkal
  • műszaki tartalmak egyeztetése tervezőkkel, alvállalkozókkal.

Amit kínálunk:

  • pontos, kiszámítható bérfizetés, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban
  • laptopot, céges mobiltelefont biztosítunk
  • a versenyképes havi fizetésen túl, megfelelő eredmény esetén 13. havi bért adunk neked
  • havi nettó 30.000.-Ft SZÉP kártya juttatás, vidéki bejárási támogatás
  • közösségi életünk: évi 4 csapatépítő tréning, sportesemények, irodai masszázs, kulturális koncertek, Laterex nyári gyerektábor, adventi süti sütő verseny, stb.
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • épületgépész mérnök diploma, VAGY folyamatban lévő felsőfokú épületgépész tanulmányok VAGY középfokú épületgépész technikus végzettség;
  • 1-3 év tapasztalat (kivitelezési terület előny) – DE PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • határozott fellépés, pontosság,
  • felelősségteljes, proaktív munkavégzés.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.