Villanyszerelő csoportvezető

Feladatok:

    • Építőipari generál-kivitelezés, és ingatlan felújítás során felmerülő szakipari munkák elvégzése, elvégeztetése;
    • A villanyszerelő csapat, illetve alvállalkozói létszám szakmai felügyelete, napi munkájuk szervezése, értékelése;
    • Tervek egyeztetése társszakágakkal;
    • Anyagrendelések egyeztetése az építésvezetővel, művezetővel;
    • Tervek szerinti folyamatos munkavégzés biztosítása a kivitelezéseken, a kivitelezés folyamatos ellenőrzése.

Elvárások:

    • villanyszerelői szakképesítés;
    • minimum 3 év szakmai tapasztalat;
    • műszaki rajz értelmezés képessége;
    • precíz, pontos, önálló munkavégzés;
    • szakmai jártasság;
    • megbízhatóság;
    • erkölcsi bizonyítvány.

Munkavégzés helye:

Budapest és vonzáskörzete

Amit kínálunk:

    • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
    • nettó 450.000-475.000 Ft-os havi fizetés;
    • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
    • vidéki bejárási támogatás;
    • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
    • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál
    • közösségi életünk: évi 6 csapatépítő tréning, céges sportesemények, kulturális koncertek, focicsapat, adventi süti sütő verseny, stb.
    • szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.