Villanyszerelő csoportvezető - Lat-Elektro

Feladatok:

  • Építőipari generál-kivitelezés, és ingatlan felújítás során felmerülő szakipari munkák elvégzése, elvégeztetése;
  • A villanyszerelő csapat, illetve alvállalkozói létszám szakmai felügyelete, napi munkájuk szervezése, értékelése;
  • Tervek egyeztetése társszakágakkal;
  • Anyagrendelések egyeztetése az építésvezetővel, művezetővel;
  • Tervek szerinti folyamatos munkavégzés biztosítása a kivitelezéseken, a kivitelezés folyamatos ellenőrzése.

Elvárások:

  • villanyszerelői szakképesítés;
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • műszaki rajz értelmezés képessége;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • szakmai jártasság;
  • megbízhatóság;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Munkavégzés helye:

Budapest és vonzáskörzete

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk, nálunk mindig időben kapod a fizetést
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • nettó 480.000-520.000 Ft-os havi fizetés
  • kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz
  • céges mobiltelefont biztosítunk
  • vidéki bejárási támogatás
  • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, kulturális koncertek
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.