Gazdasági asszisztens

A leendő munkatárs feladatai:

    • kapcsolattartás a vállalat gazdasági területeivel
    • projekt felülvizsgálaton való részvétel és azokról való beszámoló
    • rendszeres gazdasági riportok a műszaki vezérigazgató-helyettes felé
    • az igazgató egyéb információval való támogatása
    • projekt költségtervek egyeztetése a kontrolling osztállyal és a projekt vezetőivel
    • kiemelt/speciális szerződések előkészítésében való részvétel
    • műszaki és versenyeztetési ütemtervek egyeztetése projektvezetőkkel

Amit kínálunk:

    • pontos, kiszámítható bérfizetést, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonnyal
    • kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a Duna parton
    • laptopot, céges mobiltelefont biztosítunk
    • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör és támogató a vezetőd
    • versenyképes havi fizetésen túl megfelelő eredmény esetén bónuszt adunk neked
    • havi nettó 30.000.- SZÉP kártya juttatás
    • közösségi életünk: évi 4 csapatépítő tréning, sportesemények, irodai masszás, kulturális koncertek, adventi süti sütő verseny
    • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség is vár
    • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • közgazdász diploma
    • építőiparban vagy projektmenedzsment területén szerzett 5 éves tapasztalat
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • határozott fellépés, pontosság
    • rendszerben való gondolkodás képessége
    • felelősségteljes, proaktív munkavégzés

Jelentkezés magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzzal, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.