Gazdasági asszisztens - Laterex

A leendő munkatárs feladatai:

    • kapcsolattartás a vállalat gazdasági területeivel
    • projekt felülvizsgálaton való részvétel és azokról való beszámoló
    • rendszeres gazdasági riportok a műszaki vezérigazgató-helyettes felé
    • az igazgató egyéb információval való támogatása
    • projekt költségtervek egyeztetése a kontrolling osztállyal és a projekt vezetőivel
    • kiemelt/speciális szerződések előkészítésében való részvétel
    • műszaki és versenyeztetési ütemtervek egyeztetése projektvezetőkkel

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk, nálunk mindig időben kapod a fizetést
  • kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a Duna-parton
  • laptopot, céges mobiltelefont biztosítunk
  • havi nettó 30.000.- SZÉP kártya juttatás
  • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd
  • versenyképes havi fizetésen túl, megfelelő eredmény esetén, bónuszt adunk neked
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, kulturális koncertek, irodai masszázs
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • közgazdász diploma
    • építőiparban vagy projektmenedzsment területén szerzett 5 éves tapasztalat
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • határozott fellépés, pontosság
    • rendszerben való gondolkodás képessége
    • felelősségteljes, proaktív munkavégzés

Jelentkezés magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzzal, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.