Előkészítő - Mérnök technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • aktív részvétel a fizikai (festő, szárazépítő, kőműves, asztalos, lakatos) létszám koordinálásában
  • a kivitelezés során az építésvezető irányítása alatt mérnöki/technikusi feladatok ellátása;
  • anyagmennyiségek, anyagszükséglet felmérése;
  • árajánlatok, kalkulációk készítése;
  • árajánlatok bekérése, ártükör összeállítása, alvállalkozói/beszállítói szerződések előkészítése;
  • a kivitelezési tevékenység dokumentumainak kezelése, nyilvántartása;
  • műszaki tartalmak egyeztetése megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal;
  • helyszíni bejárásokon való részvétel.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • laptop, céges mobiltelefon;
  • megfelelő eredmény estén bónuszt adunk neked;
  • vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • családias hangulat, összetartó csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök/építészmérnök/műszaki menedzser), vagy szakirányú technikusi végzettség;
  • 1-3 éves kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel);
  • határozott fellépés, pontosság;
  • önálló, felelősségteljes, proaktív munkavégzés.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.