Lakatos szakág vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • a lakatos szakág teljeskörű és felelőségteljes irányítása
  • megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal való egyeztetés, kapcsolattartás;
  • a lakatosműhely folyamatos munkavégzéséhez szükséges erőforrások biztosítása, szervezése (létszám, alapanyag, segédanyag, eszközök, stb.);
  • műszaki egyeztetések és ésszerűsítések végrehajtása (megrendelővel, saját munkavállalókkal);
  • a teljes munkafolyamat lekövetése és ellenőrzése a beérkező árajánlatkéréstől a számla kibocsátásáig;
  • a termelési folyamatok dokumentálása, nyilvántartások vezetése;
  • a cégvezető folyamatos tájékoztatása;

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • laptop, céges mobiltelefon;
  • vállalati személygépkocsi (magánhasználatra is)
  • megfelelő eredmény estén bónuszt adunk neked;
  • vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • családias hangulat, összetartó csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség (építőipari előny) ÉS több éves építőipari szakmai tapasztalat (lakatosipari előny!);
  • műszaki rajz olvasás, értelmezés;
  • jó adminisztrációs készség, számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)
  • döntésképes személyiség, önálló munkavégzés;
  • rugalmasság, jó problémamegoldó-, és szervezőkészség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.