Műszaki előkészítő - Spanyol nyelvtudással

Mexikóvárosba a magyarországi konzulátus építéséhez munkahelyi mérnököt/műszaki előkészítőt keresünk tárgyalóképes SPANYOL nyelvtudással, 10-12 hónapos időszakra, május közepi kezdéssel.

TAPASZTALAT ELŐNY, de nem szükséges.

Főbb feladatok, munkák:

  • A kivitelezés során a főmérnök és az építésvezető irányítása alatt mérnöki feladatok ellátása;
  • anyagmennyiségek, anyagszükséglet felmérése;
  • árajánlatok bekérése, ártükör összeállítása, alvállalkozói szerződések előkészítése;
  • felmérési naplók igazolása;
  • a kivitelezési tevékenység dokumentumainak kezelése, nyilvántartása;
  • műszaki tartalmak egyeztetése tervezőkkel, alvállalkozókkal;
  • helyszíni bejárásokon való részvétel.

Amit kínálunk:

  • 6-8 hét külföldi tartózkodás, 2 hét itthon (szabad)
  • napi 8 óra munkaidő
  • teljes bejelentett bér + külföldi napidíj
  • szállás 2 ágyas szobákban
  • napi étkezés biztosított
  • cafetéria
  • laptop, céges mobiltelefon;
  • vidám lelkes, elhivatott szakemberek társasága
  • rengeteg tapasztalat és kihívás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök/építészmérnök/műszaki menedzser), szakirányú technikusi végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • spanyol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • 1-3 éves kivitelezésben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel);
  • határozott fellépés, pontosság;
  • önálló, felelősségteljes, proaktív munkavégzés.

Munkavégzés helye: Mexikóváros