Kontroller

Munkatársunkat keresük

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál
  • céges laptop, mobiltelefon
  • SZÉP kártya, vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna parton
  • családias hangulat, összetartó csapat
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Feladatok:

  • projektek gazdasági-műszaki nyomon követése, terv-tény adatok összehasonlítás, az eltérések okainak feltárása, előrejelzés készítése
  • költségtervek felülvizsgálata, elemzése
  • vezetői információs rendszer működtetése
  • havi és éves beszámolók, riportok összeállítása
  • gazdaságossági számítások, elemzések készítése, adatgyűjtés, rendszerezés
  • szerződések, teljesítésigazolások, kiszámlázások nyomon követése, jóváhagyása
  • hatékony kommunikáció a projektvezetőkkel, partnercégekkel és alvállalkozókkal
  • projektfelülvizsgálatokon való aktív részévétel a projekthelyszíneken

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi/gazdasági területen
  • minimum 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű számítástechnikai ismeret MS Office – kiemelten az EXCEL - programok magabiztos ismerete
  • erősen analitikus szemléletmód
  • rendszerben való gondolkodás képessége
  • proaktív, kommunikatív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása

Előny:

  • építőipari kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • számviteli ismeretek, gyakorlat