Épületvillamossági karbantartó

Magyar tulajdonú Laterex cégcsoport üzemeltetés vállalata keres Épületvillamossági karbantartó munkatársat.

Budapesti munkavégzési hely, napi 8 órás fix munkaidő, bruttó 420.000-500.000 Ft-os fizetés!

Amit kínálunk:

·         teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;

·         pontos, kiszámítható bérfizetési morál;

·         vidéki bejárási támogatás;

·         stabil, megbízható cégcsoporti háttér;

·         hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Feladatok:

·         létesítmények teljeskörű üzemeltetése;

·         éves karbantartás terv szerinti elvégzése;

·         épület rendszerek felügyelete, hibajavítások, kisebb beruházások;

·         szakági alvállalkozók felügyelete, együttműködés velük;

·         együttműködés más szakági karbantartó kollégával;

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         villanyszerelői szakképesítés;

·         minimum 5 év szakmai tapasztalat;

·         műszaki rajz értelmezés képessége;

·         más szakmában jártasság;

·         precíz, pontos, önálló munkavégzés;

·         szakmai jártasság;

·         megbízhatóság;

·         erkölcsi bizonyítvány;

·         jogosítvány megléte előny.

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete