Kertész munkatárs

Kertészeti üzletágunk bővülésével keresünk zöldterület kezelésben jártas kertész kollégákat csapatunkba. Fenntartási, -építési napi és eseti feladatok, valamint hó- és síkosságmentesítési feladatok elvégzésére, az év teljes időszakára vonatkozóan.

Feladatok:

  • gyepfelületek gondozása
  • növényvédelem
  • díszfák, díszcserjék, évelő, egyéb dísznövények ápolása, telepítése
  • lombgyűjtés
  • kézi hó- és síkosságmentesítés
  • kertépítési feladatok (öntözőrendszer, burkolatok, stb.)

Amit biztosítunk:

  • bruttó 550.000-600.000 Ft havi fizetés
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál
  • Cafetéria juttatás havi nettó 12.500,- forint
  • Éves csapatépítő tréningek
  • Támogató vezetés, vidám csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • vidéki bejárási támogatás, törvényben meghatározott módon
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Elvárásaink:

  • szakirányú végzettség vagy több éves szakmai gyakorlat
  • felelősségvállalás és megbízhatóság
  • igényes, precíz munkavégzés
  • pontosság, rugalmasság
  • ápolt megjelenés
  • szakmai elhivatottság

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Burkolatok, támfalak kialakításában való jártasság
  • Öntözőrendszer kivitelezési tapasztalat

Munkavégzés helye Budapest és vonzáskörzete.

Jelentkezni önéletrajz csatolásával a "jelentkezem gombra" kattintva lehet!