Kertész segéd - Uni FM

Amit biztosítunk:

Rugalmas munkaidő: törzsidő: hétköznaponként 7.30-16.00, napi 8 órás munkavégzés.

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál
  • Cafetéria juttatás
  • Éves csapatépítő tréningek
  • Támogató vezetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • bejárási támogatás, törvényben meghatározott módon
  • az eszközöket a cég biztosítja
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál
  • Kiváló hangulatú csapat

Főbb feladatok:

  • gyepfelületek gondozása
  • növényvédelem
  • díszfák, díszcserjék, évelő, egyéb dísznövények ápolása, telepítése
  • lombgyűjtés
  • kézi hó- és síkosságmentesítés
  • kertépítési feladatok (öntözőrendszer, burkolatok stb.)

Elvárásaink:

Tapasztalat előny, azonban kezdők betanítása is biztosítva van!

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés módja: az illyesr@unifm.hu címre küldött bemutatkozó levélen keresztül. Kérjük megjelölni benne: Kertészeti segédmunka pozíció