Pénzügyi és számviteli ügyintéző - Baryl

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk, nálunk mindig időben kapod a fizetést
  • kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a Duna-parton
  • vidéki bejárási támogatást biztosítunk
  • havi nettó 30. 000.- Ft SZÉP kártya juttatás
  • vidám, lendületes csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd
  • versenyképes havi fizetésen túl, megfelelő eredmény esetén, bónuszt adunk neked
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, kulturális koncertek, irodai masszázs
  • szakmai fejlődési lehetőség is vár
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Feladatok:

  • bejövő számlák iktatása
  • bejövő számlák, bank, pénztár, vevő számlák analitikus könyvelése (Profit, Mentor programokban)
  • egyéb szakmai feladatok
  • kamatszámítás
  • eseti riportok, nyilvántartások készítése

Elvárások:

  • pénzügyi-számviteli ügyintéző végzettség
  • könyvelés területén szerzett 1-3 év tapasztalat
  • számviteli alapismeretek
  • Excel felhasználó szintű ismerete
  • monotonitás tűrés
  • önálló, alapos, körültekintő munkavégzés
  • megbízhatóság, kitartás

Előny:

  •  építőipari területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.