Pénzügyi és számviteli ügyintéző - Baryl

Csatlakozz hozzánk!

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni

- stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk, nálunk mindig időben kapod a fizetést

- kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a  Duna-parton

- mobiltelefont, vidéki bejárási támogatást biztosítunk

- havi nettó 30. 000.- Ft SZÉP kártya juttatás

- vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd

- versenyképes havi fizetésen túl, megfelelő eredmény esetén, bónuszt adunk neked

- közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, kulturális koncertek, irodai masszázs

- szakmai fejlődési lehetőség is vár

- hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Feladatok

- bejövő számlák adminisztrációja, iktatása

- bejövő számlák ellenőrzése, leigazoltatása

- háttérdokumentáció összegyűjtése

- kapcsolattartás a szállítókkal, valamint cégen belül a társterületekkel

- kimenő számlák készítése

- könyvelés előkészítés, előkontírozás

Elvárások

- középfokú közgazdasági végzettség

- 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

- számviteli alapismeretek

- monotonitás tűrés

- önálló, alapos, körültekintő munkavégzés

- megbízhatóság, kitartás

Előny

- építőipari területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.