Épületgépész projektvezető

A leendő munkatárs feladatai:

  • gépészeti tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata, ellentmondások feloldása;
  • kivitelezési projektek épületgépészeti előkészítése, valamint szakági kivitelezési munkálatok koordinálása a helyszínen;
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal és beszállítókkal;
  • a kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
  • az épületgépészeti tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • céges mobiltelefon;
  • SZÉP kártya, vidéki bejárási támogatás, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna parton;
  • megfelelő eredmény estén bónuszt adunk neked;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (épületgépész mérnök) műszaki végzettség;
  • határozott fellépés, tárgyalási tapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Előnyt jelent:

  • épületgépészet területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Ajánlatkészítésben szerzett gyakorlat;
  • Autocad program ismerete és használata;
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.