Beszerzési referens

pozícióba csatlakozz hozzánk építőipari vállalatunkhoz!

Feladatok:

- Anyagok/berendezések versenyeztetése, beszerzési források felkutatása

- Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a társ részlegekkel (termelés pénzügy, stb.) és az általuk megigényelt anyagok, berendezések, munkaeszközök beszerzése

- Megszerveznii a fuvarokat és ellenőrznii a kiszállítások megtörténtét, megfelelőségét

- Ellenőrzi és megszervezi a raktárkészletek felhasználását a projektek során

- Minőségi, szállítási reklamációs ügyintézés

- Beszerzéssel kapcsolatos adminimsztrációs feladatok ellátása (rendelések kezelése, bevételezés stb)

- Megrendelések nyomon követése

- Kapcsolattartás a beszállítókkal

- Nyomon követi az építőanyagok árát és beszerzési körülményeit

- A beszerzési vezető munkájának támogatása

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség

- Rendszerben való gondolkodás

- Beszerzési munkakörben szerzett tapasztalat 1-3 éves tapasztalat

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)

- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Pontos, kiszámítható bérfizetést, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonnyal

- Kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a Duna parton

- Laptopot, céges mobiltelefont biztosítunk

- Vidám beszerző csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd

- Versenyképes havi fizetésen túl megfelelő eredmény esetén bónuszt adunk neked

- Havi nettó 30.000.- SZÉP kártya juttatás

- Közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, irodai masszás, koncertek, Laterex GYM

- Szakmai fejlődési lehetőség

- Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.