Kontroller

Munkatársunkat keressük üzemeltetési területre!

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

·         stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk, nálunk mindig időben kapod a fizetést

·         kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a Duna-parton

·         laptopot, céges mobiltelefont biztosítunk

·         vidéki bejárási támogatás

·         havi nettó 30.000.- Ft- SZÉP kártya juttatás

·         vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd

·         közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, kulturális koncertek, irodai masszázs

·         hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Feladatok:

·         bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése

·         szerződések formai tartalmi ellenőrzése, nyomon követése

·         szerződések nyilvántartása,

·         teljesítésigazolások ellenőrzése, nyomon követése

·         kimenő számlák nyomon követése

·         szükséges költségfelosztások előkészítése, elvégzése

·         egyeztetés a könyveléssel

·         kapcsolattartás és egyeztetés a létesítményvezetőkkel

·         részvétel az ügyviteli rendszer fejlesztésében

Elvárások:

·         minimum középfokú végzettség pénzügyi/gazdasági területen

·         minimum 1 év kontrolling területen szerzett tapasztalat

·         felhasználói szintű számítástechnikai ismeret MS Office – kiemelten az EXCEL - programok magabiztos ismerete

·         erősen analitikus szemléletmód

·         rendszerben való gondolkodás képessége

·         proaktív, kommunikatív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre

·         pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása

Előny:

·         felsőfokú végzettség pénzügyi/gazdasági területen

·         üzemeltetési területen szerzett tapasztalat

·         számviteli ismeretek, gyakorlat

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.