Gipszkarton szerelő - Latkapos Kft.

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari vállalat. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően.

Fiatalos, lendületes csapatunk új profillal bővül, melyhez gipszkarton szerelő munkatársakat keresünk.

Feladatok:

·         munkaterületek felmérése, előkészítése és tisztántartása

·         szerelt válaszfalak, aknafalak, függesztett és függesztés nélküli álmennyezetek kivitelezése

·         elkészült gipszkarton falak felületkezelése (Q1-Q4)

·         szükség szerinti bontási és átalakítási munkák

·         helyszíni kapcsolattartás csoportvezetővel és építésvezetővel

·         együttműködés más szakemberekkel a projekt hatékony lebonyolítása érdekében

Elvárások:

·         szakirányú végzettség – szárazépítő szakmunkás bizonyítvány/OKJ-s
 szakképesítés

·         megbízható, pontos, önálló munkavégzés

·         műszaki rajz értelmezése képessége

·         rendezett megjelenés

·         Min. 3 éves szakmai tapasztalat

·         Szakmai jártasság

Előny:           „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

·         versenyképes hivatalos havi fizetés

·         teljes munkaidős bejelentett állás

·         stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk, nálunk mindig időben kapod a fizetést

·         vidéki bejárási támogatás

·         vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató vezetőd

·         szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség

·         hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

 A munkavégzés helye országos, jellemzően Budapest és Pest megye. Gipszkarton szerelő csapatok jelentkezését is várjuk!

            Jelentkezni önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra való kattintással lehet.