Karrier

A Laterex Építő Zrt. vezetősége minden egyes dolgozójára úgy tekint, mint a csapat értékes tagjára, aki munkájával hozzájárul a társaság növekedéséhez és elismertségéhez.

Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk és állásajánlataink között tapasztalatának, végzettségének megfelelőt talál, vagy jelentkezne önéletrajz adatbázisunkba, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

» Elektromos szakági építésvezető

A leendő munkatárs feladatai:

  • kivitelezési projektek épületvillamossági előkészítése, valamint szakági kivitelezési munkálatok koordinálása a helyszínen
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal és beszállítókkal
  • a kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása
  • az épületvillamossági tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú, szakirányú épületvillamossági mérnök végzettség
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • kivitelezés területén szerzett több éves gyakorlat
  • határozott fellépés, tárgyalási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a buczkom@laterex.hu email címen lehet.

» Építésvezető

  • épületek kivitelezési munkáinak szervezése, szakmai irányítása
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozói szerződések előkészítése
  • megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetése
  • alvállalkozói versenyeztetések lebonyolítása
  • szerződések betartása, betartatása
  • projektjelentések készítése

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 5 éves - magasépítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)

  • juttatások: céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a berregia@laterex.hu email címen lehet.

» Szerkezet lakatos

A Laterex cégcsoporthoz tartozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalkozás, műszaki rajz értelmezésében jártas, tapasztalt, önálló munkavégzésre képes SZERKEZET LAKATOS kollégákat keres.

Ugyanitt várjuk kezdő szerkezet lakatosok és brigádok jelentkezését is.

Amit ajánlunk:

  • kiemelt kereseti lehetőség,
  • 8 órás, bejelentett, jellemzően budapesti munkavégzés.

Jelentkezését Szávai Ákos várja a 06/30 615-4428-as telefonszámon, vagy a szavaia@laterex.hu e-mail címen.