Álláslehetőség

Kertész munkatárs

Kertészeti üzletágunk bővülésével  keresünk zöldterület-kezelésben jártas kertész kollégákat csapatunkba.

Fenntartási- és építési, napi- és eseti feladatok elvégzésére, az év teljes időszakára vonatkozóan.

Feladatok:

•    gyepfelületek gondozása
•    növényvédelem
•    díszfák, díszcserjék, évelő, egyéb dísznövények ápolása, telepítése
•    lombgyűjtés
•    kézi hó- és síkosságmentesítés
•    kertépítési feladatok (öntözőrendszer, burkolatok stb.)

Amit biztosítunk:

•    bruttó 550 000 – 650 000 Ft havi fizetés
•    teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
•    pontos, kiszámítható bérfizetési morál
•    cafeteria juttatás havi nettó 12 500 Ft
•    éves csapatépítő tréningek
•    támogató vezetés, vidám csapat
•    szakmai fejlődési lehetőség
•    vidéki bejárási támogatás, törvényben meghatározott módon
•    hosszú távú munkalehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Munkavégzés helye:  Budapest és vonzáskörzete.

Elvárásaink:
•    szakirányú végzettség vagy több éves szakmai gyakorlat
•    felelősségvállalás és megbízhatóság
•    igényes, precíz munkavégzés
•    pontosság, rugalmasság
•    ápolt megjelenés
•    szakmai elhivatottság

Előny:
•    B kategóriás jogosítvány
•    Burkolatok, támfalak kialakításában való jártasság
•    Öntözőrendszer kivitelezési tapasztalat

Jelentkezni önéletrajz csatolásával a "jelentkezem" gombra kattintva lehet.