Álláslehetőség

Nappalos takarító - UNI-FM

Új munkatársunkat keressük, a fenti munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • általános takarítás; hulladékgyűjtés, fogyóeszközök feltöltése,tiszítító vagy fertőtlenítő törlés, porszívózás, seprés, felmosás;
  • oktatási intézmények és irodák helyiségeinek tisztítása;
  • vizesblokkok, öltözők takarítása, folyosók és lépcsőházak felmosása.

Elvárások:

  • felelősségvállalás és megbízhatóság;
  • igényes, precíz munkavégzés,
  • pontosság, rugalmasság;
  • ápolt megjelenés.

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható cégcsoporti  háttér;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • fizetés: bruttó 420.600, Ft, -/hó;
  • havi nettó 12.500 Ft SZÉP kártya juttatás;
  • vidékről való bejárás támogatása;
  • teljesítményalapú bónusz;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Budapesti,  XI. kerületi  munkavégzési hely, napi 8 órás munkaidő ( 6:00-14:30-ig; fél óra ebédidővel).

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a " Jelentkezem" gombra való kattintással lehet!