Vállalkozási elektromos műszaki előkészítő

kollégánkat keressük!

Főbb feladatok, munkák:

  • a társaság építési projekthez készítendő generálkivitelezői ajánlat erősáramú- és gyengeáramú munkáinak műszaki előkészítése
  • ajánlatok bekérése, alvállalkozói ajánlatok kiértékelése, ártükör készítés
  • tételes erős-és gyenge elektromos gyengeáramú ajánlatkészítés, kalkuláció, árazás
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal és egyéb partnerekkel való kapcsolattartás
  • megrendelőkkel szakmai egyeztetések, tárgyalásokon, illetve helyszíni bejárásokon történő részvétel
  • műszaki dokumentációk felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzések elkészítése

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk
  • kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a Duna-parton
  • laptopot, céges mobiltelefont biztosítunk
  • vidéki bejárási támogatás
  • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, kulturális koncertek
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. középfokú épületvillamossági végzettség (épületvillamossági mérnök diploma előny)
  • önálló munkavégzés
  • magasfokú problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • erős World, Excel, TERC program ismerete

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra kattintva lehet!