Álláslehetőség

Épületgépész szerelő - Lat-Gép

Új munkatársunkat keressük, a fenti munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • víz- és csőhálózat szerelési feladatok elvégzése;
  • csővezetékek előkészítése, szerelése, csövek rögzítése, szigetelése épületekben;
  • elkészült csőhálózat nyomáspróbája;
  • víz-központifűtés és csatornaszerelés;
  • beépítésre kerülő csövek, idomok, szerelvények ellenőrzése, méretre vágása, munkaárokba helyezése;
  • vízzárósági vizsgálat végzése (csőszakaszlezárás, feltöltés, ellenőrzés, hibajavítás);
  • vízelvezető-, fűtő-, vízszolgáltató- és szennyvízrendszerek alkatrészeinek és szerelvényeinek mérése, vágása, azokra menet vágása, hajlítása, illesztése, összeszerelése, felszerelése, karbantartása és javítása;
  • PVC csövek árokba fektetése  szennyvíz, vízelvezetés vagy vízszolgáltatás céljából;
  • gépészeti szerelvényezés;
  • dugulások elhárítása;
  • egyéb zavarelhárítási feladatok ellátása.

Elvárások:

  •          víz- gáz-, fűtésszerelőként szerzett, legalább 1 éves tapasztalat;
  •          szakirányú végzettség (klíma-, víz-, gáz-, fűtésszerelő, gépésztechnikus);
  •          műszaki rajz értelmezés képessége;
  •          precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  •          megbízhatóság;
  •          erkölcsi bizonyítvány;
  •          jogosítvány megléte előny.

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • fizetés: bruttó 570-676.000 Ft;
  • vidékről való bejárás támogatása;
  • szerszámok biztosítása;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Budapest és környéki munkavégzési helyek, napi 8 órás, fix munkaidő (7:00-16:00 között, 1 óra ebédidővel).

Bővebb információért, hívd Gulyás-Szabó István kollégánkat a 06/30-238-0442-es telefonszámon.

·      Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal a „Jelentkezem” gombra kattintva lehet!