Gyorsszolgálati villanyszerelő karbantartó UNI-FM

Új munkatársunkat keressük, a fenti munkakör betöltésére.

Pozíció részletei:

• a gyorsszolgálat központja, a VIII. kerületi SE FOK létesítményben található;
• a munkavégzés helyszínei: az aktuális szerződés szerinti épületek/létesítmények;
• a napi munkavégzéshez szükséges eszközöket és felszereléseket
a munkáltató biztosítja, (munkavédelmi felszerelés, munkaruha, gépjármű a napi munkavégzéshez és szerszámok).

Feladatok:

•    létesítményektől érkezett bejelentett szakági hibák felmérése /hibaelhárítása;
•    szakági alvállalkozókkal való együttműködés és felügyeletük ellátása;
•    együttműködés más szakági karbantartó kollégával;
•    gyorsszolgálati hibaelhárítás normál munkaidőben, valamint 0-24 órás készenléti szolgálat, 2-3 hetes ciklusokban;
•    a munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok, mint munkalapok töltése, hibajegyek kezelése.

Elvárások:

•    villanyszerelő szakképesítés;
•    szakmai gyakorlat ( minimum 1 éves);
•    precíz, pontos, önálló munkavégzés;
•    megbízhatóság;
•    erkölcsi bizonyítvány;
•    jogosítvány.

Előny:

FAM vizsga

Amit kínálunk:

•    teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
•    versenyképes fizetés;
•    havi nettó 12.500 Ft SZÉP kártya juttatás;
•    vidékről való bejárás támogatása;
•    teljesítményalapú bónusz;
•    vidékről való bejárás támogatása,
•    stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
•    hosszú távú munkalehetőség;
•    sportolási lehetőség a cég telephelyén;
•    csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
•    céges mobiltelefon;
•    céges autó használata az ügyeleti idő alatt.

Budapesti munkavégzési helyek, napi 8 órás, fix munkaidő ( 7:00-16:00 között, 1 óra ebédidővel).

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a” Jelentkezem” gombra való kattintással lehet.