Létesítményvezető - UNI FM

Létesítményvezető

Az UNI-FM Kft. új munkatársat keres a fenti munkakör betöltésére.

A társaság, több mint 120 alkalmazottal és stabil gazdasági háttérrel rendelkező magyar cég, mely közel 20 éve működik, mint a LATEREX cégcsoport létesítményüzemeltetési leányvállalata, most a váci régióban lévő 30.000 m2 -es terület üzemeltetéséhez keresi új, vezetőbeosztású kollégáját.

Feladatok:

·      kapcsolttartás a létesítmény tulajdonosával, használóival;

·      a létesítmény teljeskörű üzemeltetési feladatainak szervezése irányítása;

·      éves --karbantartási terv szerinti-- munkavégzés;

       (épületgépészeti rendszerek villamoshálózati és épületszerkezeti elemek karbantartásának, javításának) szervezése;

·      éves karbantartási terv összeállítása, fejlesztése;

·      egyéb üzemeltetési feladatok ellátásának menedzselése;

·      az épület műszaki dokumentációjának folyamatos frissítése;

·      alvállalkozók versenyeztetése, koordinálása, munkaszervezése, szerződésekre javaslattétel,

       ezek előkészítése és betartásának felügyelete;

·      dolgozók irányítása és szabadságolása az éves terv szerint;

·      javaslattétel --a hatáskörbe tartozó-- szervezeti egység felépítésére, és a munkaszervezésre;

·      munka- és tűzvédelmi oktatások szervezése, a tűz és munkavédelmi előírások betartatása;

·      éves felújítási- és eszközpótlási terv készítése;

·      a munka ellátáshoz szükséges gazdaságos- és költséghatékony anyagbeszerzés szervezése, szükséges raktárkészlet fenntartása;

·      a hibanaplóban rögzített hibák folyamatos követése, javításuk szervezése;

·      házipénztár elszámolás felügyelete.

Elvárások:

·         felsőfokú végzettség – gépész- vagy építőmérnök diploma;

·         legalább 1 év --hasonló munkakörben szerzett-- tapasztalat;

·         MS Office programok felhasználói szintű ismerete;

·         TERC VIP program ismerete és rutin szerű használata;

·         ” B” kategóriás jogosítvány;

·         precíz, pontos, önálló munkavégzés;

·         erkölcsi bizonyítvány;

·         megbízhatóság;

·         kiváló kommunikációs- és szervező készség;

·         tárgyalási tapasztalat.

Amit kínálunk:

·         hosszú távú munkalehetőség, egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;

·         stabil, megbízható cégcsoporti háttér;

·         teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;

·         cafeteria juttatás;

·         vidéki bejárási támogatás;

·         teljesítményalapú bónusz;

·         céges autó (magán használattal);

·         sportolási lehetőség a cég telephelyén;

·         csapatépítő rendezvényeken való részvétel.

Munkavégzés helye: váci régió