Kőműves segédmunkás - Latkapos

Új munkatársunkat keressük, a fenti munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • kőműves kollégáink munkájának támogatása, legyen az falazás;
    burkolás, szigetelés, betonozás, vakolás, dryvitolás, anyagmozgatás;
    anyagok keverése, vágása, megmunkálása, bontása;
    munkahelyi környezet rendben tartása, segédszerkezetek építése stb.

Elvárások:

  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat;
  • megbízható, pontos munkavégzés;
  • józan életmód;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány;

Amit kínálunk:

  • stabil pénzügyi háttérel rendelkezünk;
  • kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz;
  • vidékről való bejárás támogatása;
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszonyt kínálunk;
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, koncertek, sportesemények;
  • munkavégzéshez autót biztosítunk;
  • szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség;
  • hosszútávú munkalehetőség.

Budapest és környéki munkavégzési helyek, napi 8 órás, fix munkaidő ( 7:00-16:00 között, 1 óra ebédidővel).

Jelentkezni, a "Jelentkezem" gombra való kattintással lehet.