Kőműves segédmunkás-Latkapos Kft.

Kőműves segédmunkást keresünk kőművesünk mellé.

Feladatok:

  • kőműves munkavállalóink munkájának támogatása, legyen az falazás,
    burkolás, szigetelés, betonozás, vakolás, dryvitolás;
  • anyagmozgatás; anyagok keverése, vágása, megmunkálása,
    bontás, munkahelyi környezet rendben tartása, segédszerkezetek építése stb.

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni:

  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkező vállalkozás - nálunk mindig időben kapod a fizetést;
  • versenyképes kereset;
  • hivatalos bérezés, ( hétfőtől péntekig, 7:00-16:00-ig tartó 8 órás alkalmazotti jogviszony 1 óra ebédidővel);
  • kiváló munkahelyi környezet;
  • munkavégzéshez autót biztosítunk;
  • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör
    és támogató a vezetőd;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Elvárások:

  • szakmai tapasztalat, minimum 3 éves gyakorlati tapasztalat;
  • megbízható, pontos munkavégzés;
  • józan életmód;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Előny: jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • változó, jellemzően Budapest és környéke;
  • cégünk központja: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

 Jelentkezni a " Jelentkezem " gombra való kattintással lehet. Amennyiben nem tudsz önéletrajzot küldeni, kérlek,  írj pár sort magadról.