Lakatos - Latkapos

Új munkatársunkat keressük, a fenti munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • építőipari generálkivitelezés során felmerülő lakatosipari munkák (korlátok, acél lépcsők, kerítések, kapuk, homlokzatok és mindennemű építőipari munkával kapcsolatos acélszerkezetek ) elvégzése műhelyben és munkaterületen egyaránt;
  • ingatlanfelújítási munkálatokban való részvétel.

Elvárások:

  • szakmai tapasztalat lakatos vagy karosszérialakatos munkakörben szerzett tapasztalat, VAGY
    szerkezet lakatos/karosszéria lakatos szakmunkás bizonyítvány/OKJ-s szakképesítés (pályakezdők jelentkezését is várjuk);
  • műszaki rajz értelmezés képessége;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • szakmai jártasság;
  • megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • tejes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • versenyképes havi fizetés;
  • vidékről való bejárás támogatása;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • hosszútávú munkalehetőség.

Solymári munkavégzési hely, napi 8 órás, fix munkaidő
(7:00-16:00 között, 1 óra ebédidővel).

Bővebb információért, hívd kollégánkat a 06/30 232-0518-as telelefonszámon.